DIENOS STOVYKLA BASEINE

VAIKŲ STOVYKLA BASEINE 2018!

Saurida SPA dienos stovykla – tai laikas mažiesiems smagiai ir turiningai praleisti laisvalaikį, susipažinti ir  susidraugauti su kitais vaikais, išbandyti naujų veiklų ir pramogų. Stovyklos metu vyks edukacinės, sportinės, sveikatingumo, pramoginės programos bei ekskursijos. Vaikai 2h praleis baseine bei kasdien dalyvaus mankštose su mūsų trenere. Mūsų tikslas – vaikų laikas praleistas sveikai, aktyviai ir įdomiai, be telefonų ir kompiuterių. Įvairi dienotvarkė neleis nuobodžiauti net ir patiems išrankiausiems. Stovyklautojams suteikiamas maitinimas (priešpiečiai, pietūs, vakarienė). Vaikų saugumą užtikrina Saurida SPA darbuotojai ir treneriai.

Stovyklos trukmė:  5 dienos (1 pamaina);

Laikas: 7:30-18:00h

Kaina: 98 eur (dalyvaujantiems dviejose pamainose – 10% nuolaida antrai pamainai)

Registracija tel.: +370 607 86 184  arba „Saurida SPA“ Naftininkų g.9 Mažeikiai.

PROGRAMA DIENOS STOVYKLA 2018

Apie Saurida SPA vaikų stovykla 2017

Praeitais metais vykusi vasaros vaikų stovykla sulaukė puikių atgarsių, tėveliai be galo džiaugėsi, jog darbo metu galėjo vaikams suteikti pilną priežiūrą, saugumą ir aktyvų laisvalaikį. Kasdien vis kitos pamokėlės ir veiklos, kurių metu vaikai sužinojo naujų piešimo technikų bei galėjo atskleisti savo kūrybinę pusę. Kulinarinės pamokėlės – ypač sudomino mažuosius, gi toks pasididžiavimas patiems įdėjus darbo ir pastangų gaminant saldėsį jį vėliau skanauti! Ypač įtempta programa neleido nuobodžiauti, vaikai be galo laukė kiekvieno šokių užsiėmimo, buvo drausmingi, atidūs ir išmoko ne tik šokių žingsnelių, bet ir skirtingų stilių šokių. Mažieji stovyklautojai net 2 kartus per dieną lankydavosi baseino erdvėje, tėveliai džiaugėsi, kad vaikai drąsiau jaučiasi vandenyje, o kai kurie – net išmoko plaukti.

Maitinimas stovykloje – 3 kartus per dieną, vaikai buvo vedami į maitinimo įstaigas, kuriose – specialiai stovyklos dalyviams suderintas valgiaraštis. Stovykloje vaikus prižiūrėjo ir jų saugumą stebėjo stovyklos vadovė, užsiėmimų mokytojos bei programų treneriai. Stovyklos tikslas suteikti kuo įvairesnę programą ir atitrūkti nuo telefonų bei kompiuterių pasiteisino, turėdami veiklos vaikai jų net nepasigedo. Dalyviai ypatingai susidraugavo tarpusavyje, kartu vykdė užduotis bei dalyvavo konkursuose.

Saurida SPA vaikų stovykla – išeitis tėvams, kurie išeidami į darbą ieško būdų, kur saugiai palikti savo vaikus, o mažiesiems tai – nuotykis, puikiai praleistas laikas, pilnas įspūdžių ir nuostabių akimirkų.

Šiais metais žadame dar daugiau naujų ir įdomių užsiėmimų. Lauksime jūsų Saurida SPA Vaikų stovykla 2018! Registracija jau vyksta.