VAIKŲ GIMTADIENIAI BASEINE

Vaikų gimtadienį švęskite linksmiau su treneriu ir paruošta programa! Juoko ir įspūdžių kupina šventė, kurią prisiminsite dar ilgai! Geras laikas – garantuotas!

Visa Saurida SPA erdvė skirta tik jums 1 val.  – 100€, 2 val. – 180 eur (iki 15 žmonių, jei daugiau žmonių +7€ asmeniui), į kainą įeina baseinas, pirtys, sūkurinė vonia bei parengti maisto, užkandžių stalai (maistas ir užkandžiai už papildomą kainą). Papildomai galima pasirinkti trenerį vaikų šventei (30€ – 1val.), pagal vaikų amžių parengiama programa, po kurios laisvas laikas pašėlti su pripučiamais plaukmenimis ir kamuoliais bei paburbuliuoti jakuzzi.

Galimi teminiai vakarėliai ir dekoracijos!

Švęskite savo vaiko gimtadienį kartu, linksminkitės, šokite ir prisiminkite tik gražias akimirkas ir emocijas. Viskuo pasirūpinsime mes! Jūsų šventė – mūsų rūpestis. Užsakymai derinami individualiai pagal jūsų norus ir poreikius.

Daugiau informacijos tel. +370 607 86184

BANKETAI, GIMTADIENIAI IR ĮMONĖS VAKARĖLIAI

Planuojate gimtadienį ar įmonės vakarėlį? Saurida SPA rasite erdvią salę, baseino kompleksą, kurį sudaro baseinas, 2 pirtys ir sūkurinė vonia, taip pat patieksime vietoje gaminamą maistą ir užkandžius.

Šventė bus įsimintina pramogaujant baseine ir jacuzzi, o salėje tikrai užteks vietos šokiams!

Galimi teminiai vakarėliai ir dekoracijos!

Viskuo pasirūpinsime mes! Jūsų šventė – mūsų rūpestis, padarysime ją ypatingą.  Užsakymai derinami individualiai pagal jūsų norus ir poreikius.

Daugiau informacijos tel. +370 607 86184